Mercedes-Benz

Vito Tourer

Stejně rozmanitý jako vaše cesty

Otevírá nové obzory – ve všední dny i ve volném čase

Ve všední den usnadní vaši práci, ve volném čase otevře nové horizonty. Jeho variabilní vnitřní prostor nabízí řadu variant uspořádání sedadel a poskytne místo až pro devět osob včetně řidiče, což znamená dostatek místa pro rodinu, přátele, domácí zvířata, nebo zavazadla či sportovní vybavení.

Pro svůj účel využítí si zvolíte přesně takové Vito, jaké bude vyhovovat. Ať už s pohonem zadních nebo všech kol, či jednu z výbavových linií BASE, PRO nebo SELECT.

Díky širokému výběru výbavy a inovativním asistenčním a bezpečnostním systémům do svého cíle dojedete ještě pohodlněji a bezpečněji. Model Vito Line SPORT s příplatkovou výbavou ve sportovním vzhledu, chromovaným krytem chladiče a až devatenáctipalcovými koly z lehkých slitin propůjčuje modelu Vito Tourer individuální a dynamický vzhled.

Tři modely pro nesčetné možnosti

Vito Tourer je k dispozici jako Vito Tourer BASE, PRO a SELECT s flexibilní nabídkou míst k sezení – v závislosti na tom, kolik rodinných členů a přátel nebo jak velké sportovní náčiní a jaké množství zavazadel s sebou berete.

Konfiguraci sedadel lze individuálně upravit podle různých variant. V extra dlouhé verzi vozidla Vito Tourer je při konfiguraci sedadel 2-2-3 ve 3 řadách sedadel místo až pro 7 osob plus řidiče a spolujezdce. Při velikosti svého vnitřního prostoru nepřesahuje výška vozidla Vito Tourer 1 890 mm 1a proto bez problémů zajede do většiny garáží, parkovacích domů, podzemních garáží a myček.

Poznejte Vito Tourer