Mercedes-Benz

Skříňová dodávka Vito

Profesionální přeprava nákladů s hvězdou.

Skříňová dodávka Vito Vás dokáže podpořit v každém směru: Pojme náklad o objemu až 6,6 m³. Pohony s nízkou spotřebou přispívají každým ujetým kilometrem trvale k Vašemu hospodářskému úspěchu. Bezpečnostní výbava s technicky vyspělými asistenčními systémy je na vzorové úrovni, jak lze od značky Mercedes-Benz očekávat. Rovněž na aktuální úrovni jsou 3 příplatkové audiosystémy a řešení konektivity služby Mercedes me connect, kterými přivedete digitální svět do vašeho Vita.

Dosáhněte svého cíle s příkladnou bezpečností

Z příkladných bezpečnostních a asistenčních systémů ve skříňové dodávce Vito mají prospěch všichni: Vy, Vaši spolujezdci i ostatní účastníci silničního provozu. Součástí standardní výbavy je elektronický stabilizační program ADAPTIVE ESP®, který provádí regulaci podle zatížení vozidla, asistent při poryvech bočního větru a asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST na palubě. Kromě airbagu pro řidiče, který je součástí standardní výbavy, jsou další airbagy dostupné za příplatek. Na přání Vás podpoří aktivní brzdový asistent a aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC, jakož i asistent jízdy v pruzích a asistent sledování mrtvého úhlu s funkcí Rear Cross Traffic Alert.

Kompetentní podpora pro uvolněnou jízdu

Nabídka asistenčních systémů pro Vito je v segmentu středních dodávek příkladná. Během jízdy, v náročných situacích a při parkování a manévrování jsou řidiči k dispozici vyspělé asistenční systémy, díky nimž je jízda uvolněnější a bezpečnější.

Poznejte Skříňovou dodávku Vito

Varianty karoserie

Ve skříňové dodávce Vito je dostatek místa pro vše, co je potřeba vzít s sebou. S délkou nákladového prostoru až 3 m 1 pojme jako vozidlo s hmotnostní 3 200 kg velký objem nákladu.

Ale nejen to: Se třemi délkami vozidla, dvěma rozvory, flexibilním zabezpečovacím systémem a praktickými dělicími příčkami Vám nabízí rozmanité individualizace a specializace pro Vaše profesionální přepravní řešení.

Dalším pozitivem jsou velké dveřní otvory a nízká nakládací hrana, které Vám usnadní nakládání těžkých břemen – pro ještě větší komfort, efektivitu a bezpečnost při nakládání a vykládání.