Mercedes-Benz

Vito Mixto

Přepravuje osoby a náklady

Vito Mixto je univerzálním vozem s hvězdou: Přepraví až 6 dalších osob a disponuje nákladním objemem až 4,1 m³. Pohony s nízkou spotřebou přispívají každým ujetým kilometrem trvale k Vašemu hospodářskému úspěchu. Bezpečnostní výbava s technicky vyspělými asistenčními systémy je na vzorové úrovni, jak lze od značky Mercedes-Benz očekávat. Rovněž na aktuální úrovni jsou 3 příplatkové audiosystémy a řešení konektivity služby Mercedes me connect, kterými přivedete digitální svět do vašeho Vita.

Vito Mixto pracuje podle motta „jeden pro všechno“ a vyniká jako Tourer i jako skříňová dodávka. Ten, kdo chce současně přepravovat osoby i náklad, najde v modelu Vito Mixto hospodárného, všestranného a spolehlivého profesionála.

Rozmanitý jako vaše úkoly

S příplatkovým lavicovým sedadlem pro spolujezdce a třímístným lavicovým sedadlem v prostoru pro cestující přepraví až šest osob. Boční okna přivádějí do prostoru pro cestující světlo a větrací otvor v prostoru nohou se postará o příjemné klima, díky kterému mohou s maximálním pohodlím cestovat i osoby ve druhé řadě.

Za lavicovým sedadlem zůstává ještě dostatek prostoru pro materiál a výbavu, který lze výborně využít díky vysokému užitečnému zatížení. Podle délky vozidla měří ložná plocha až 2,63 m² a představuje objem ložného prostoru až 4,1 m³. Příplatková dělicí příčka u C sloupku s oknem chrání prostor pro cestující před nečistotami a prachem z ložného prostoru a nabízí dodatečnou ochranu před nákladem.

Všestranně talentovaný pro náročné úkoly

Mnohé úkoly vyžadují speciální řešení. Například tehdy, pokud kromě nákladu chcete přepravovat také osoby. Pro to je přesně tím pravým Vito Mixto. Díky částečnému prosklení, pohodlnému nastupování a variabilní konfiguraci sedadel až pro 6 osob se v něm snoubí funkčnost s pohodlím.
U nejdelšího provedení 3 nabízených délek vozidla lze za lavicovým sedadlem naložit až 2,63 m² plochy nákladového prostoru. Dalším pozitivem jsou velké dveřní otvory a nízká nakládací hrana, které vám usnadní nakládání těžkých břemen – pro ještě větší komfort a bezpečnost při nakládání a vykládání.

Poznejte Vito Mixto

Tady Vás bude práce bavit

Pro každé podnikání je cílem dojet dále. Proto model Vito jako první dodávkové vozidlo v této třídě nabízí tři druhy pohonu: Pohon předních kol1, zadních kol a pohon všech kol. V závislosti na tom, jaký je váš cíl a kam jedete, si vyberte vozidlo s pohonem, jehož jízdní vlastnosti Vám a vašemu podnikání vyhovují.

Automatické převodovky 9G-TRONIC nebo 7G-TRONIC PLUS udržují na cestách vysoký jízdní komfort a nízkou spotřebu. Také standardně dodávaná 6stupňová manuální převodovka přesvědčí vynikající rovnováhou mezi agilitou a efektivitou. Bez ohledu na to, pro jakou variantu pohonu se rozhodnete, s elektromechanickým servořízením ve standardní výbavě, komfortním přizpůsobením podvozku a nezávislým zavěšením kol si u modelu Vito Mixto vychutnáte účinnost, kultivovanou a komfortní jízdu na úrovni osobního vozu.