Mercedes-Benz

Sprinter Tourer

Přizpůsobí se Vašim potřebám na 100%.

Efektivní a spolehlivý

Díky jeho všestrannosti si vyberete přesně takový Sprinter, který odpovídá vašim požadavkům. Sprinter Tourer nabízí díky třem délkám vozů, dvěma výškám střechy a až třem řadám sedadel ohromující rozmanitost. Jeho četné varianty a výbavy umožňují pořízení jak ekonomického základního vozidla, tak i vysoce kvalitně vybaveného modelu Tourer s komfortními odpruženými lavicemi a luxusním obložením.

U komfortních odpružených lavic, které jsou v nabídce vůbec poprvé, mohou cestující individuálně nastavit sklon opěradla a polohu komfortních opěrek hlavy – a to skutečně přispěje k jejich pohodlí. Výhodou pro řidiče je pak inteligentní koncept ovládání a indikátorů, nebo modulární koncept odkládacích schránek, který je možno stejně jako multimediální a asistenční systémy řidiče zvolit individuálně podle způsobu používání vozidla.

Sprinter tak díky inovační síle a více než 20 letům zkušeností vytvořil milník jako perspektivní, efektivní a spolehlivé řešení mobility, které Vaše podnikání posune dále.

Ideální místo k sezení na každé cestě

Přeprava osob je stejně individuální, jako cestující, které vezete. Sprinter Tourer nabízí rozmanitost pro různé požadavky cestujících ve vozidle: Pro cesty s dětmi jsou vhodné lavice s úzkými sedačkami a pokud mají cestující cestovat mimořádně příjemně, je možno na přání všechny lavice objednat jako komfortní lavice s nastavitelnými opěrami a komfortními opěrkami hlavy. Podle aktuální potřeby je možno lavice ručně odjistit pomocí systému Easy Mounting, jednoduše je demontovat a znovu namontovat zpět. Vyložení a naložení lavic usnadňují kolečka na jejich spodní straně.

Všechno je možné – od strohé funkčnosti po luxusní výbavu

Potřebujete VIP shuttle nebo školní autobus? Prostor pro posádku vozidla Sprinter Tourer lze vybavit přesně podle požadovaného účelu použití. Maximální počet tří řad sedadel je možno vybavit lavicemi se dvěma a třemi místy k sezení, všechny lavice lze navíc na přání objednat v komfortním provedení s nastavitelnými zádovými opěrkami.

Poznejte Sprinter Tourer

Užitečné ve všech dopravních situacích

Dlouhé trasy na dálnici, změny jízdního pruhu na víceproudých silnicích nebo manévrování na rampách: existuje nepřeberné množství situací, ve kterých mohou řidiči poskytnout podporu asistenční systémy. Sprinter je možno těmito systémy vybavit podle potřeby v závislosti na účelu použití vozidla. Všechny asistenční systémy řidiče mají jedno společné: Odpovídají nejaktuálnějšímu stavu techniky. Například aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC může automaticky udržovat nastavenou vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu a umožní tak uvolněnější jízdu na dlouhé vzdálenosti. Nebo paket parkování s kamerou 360°, parkovací asistent a systém Drive Away Assist, který může poskytovat cennou podporu při parkování a manévrování díky výhledu kolem celého vozidla.