Mercedes-Benz

Sprinter - Podvozek

Přizpůsobí se Vašim potřebám na 100%.

Efektivní a spolehlivý

Díky jeho všestrannosti si vyberete přesně takový Sprinter, který odpovídá vašim požadavkům. Podvozek Sprinter nabízí se svými třemi délkami a standardní kabinou řidiče nebo dvojkabinou doslova ohromující rozmanitost. Díky jeho četným variantám a výbavám je možno zakoupit jak ekonomická základní vozidla, tak i vozidla s rozsáhlou výbavou.

To jsou výhody, které se počítají: Vozidla s nově dostupným pohonem předních kol se například v porovnání s vozidly s pohonem zadních kol vyznačují příznivou základní cenou a navíc vyšším užitečným zatížením. Výhodou pro řidiče je inteligentní koncept ovládání a indikátorů i modulární koncept odkládacích schránek, který je možno stejně jako multimediální a asistenční systémy řidiče zvolit individuálně podle způsobu používání vozidla. To, co se již osvědčilo v minulosti, jsme samozřejmě ponechali. Bez velkých změn je například nadále možno využívat velké množství řešení nástaveb a rozšíření.

Sprinter tak díky inovační síle a více než 20 letům zkušeností vytvořil milník jako perspektivní, efektivní a spolehlivé řešení mobility, které Vaše podnikání posune dále.

Krásný na pohled, ještě krásnější na práci

Různé typy vozidel a výbavy umožňují přizpůsobit podvozek Sprintera jakémukoliv požadovanému úkolu. Díky dlouhé délce vozidla a standardní kabině dosahuje ložný prostor valníku maximálních rozměrů. Pokud je pro vás rozhodující užitečné zatížení, je pro vás ideální možností hmotnostní varianta 5500 kg. Ve standardní kabině je místo pro tři osoby, ve vícemístné kabině může cestovat až sedm lidí. Navíc jsou vám k dispozici řešení specifických požadavků od našich techniků, a to v nejvyšší kvalitě.

Usnadňuje těžkou práci

I díky výtečnému výhledu do všech stran kabina řidiče zpříjemňuje každodenní práci. Na výběr je pět různých typů sedadel, které uspokojí potřeby každého řidiče Mezi nimi jsou i sedadla, která splňují kritéria sdružení Akce pro zdravá záda (Aktion Gesunder Rücken (AGR) e. V.). Moderní koncept ovládacích a indikačních prvků se kromě jiného vyznačuje tím, že je možno integrovat chytré telefony a ovládat volitelné multimediální systémy prostřednictvím dotykových obrazovek a multifunkčního volantu. O pořádek se v kabině řidiče stará modulární koncept úložných prostor s dobře dosažitelnými odkládacími schránkami – na přání i s víkem – a chytrým multifunkčním boxem, na kterém je možno ve vozidle pohodlně vyřídit administrativní práce.

Poznejte Sprinter Podvozek