Mercedes-Benz

Marco Polo HORIZON

Stylové dobrodružství.

Cestovní automobil pro stylové dobrodružství

Marco Polo HORIZON je vozem pro všechny, kteří rádi prožívají dobrodružství spontánně a stylově, přičemž vás do vysněného cíle doveze pohodlně s výkonem a jízdním komfortem osobního automobilu.

Se špičkovou motorizací 300 d o výkonu 176 kW (239 PS) navíc budete na cestách obzvlášť suverénní.

Jeho příjemný interiér zve k občasnému načerpání nových sil a po dni plném zážitků je díky dvěma komfortním lůžkům k dispozici až pět míst pro spaní. Stejně individuální jako vaše cíle jsou i možnosti výbavy: od komfortu a designu přes multimédia až po asistenční systémy.

To nejlepší na závěr: Marco Polo HORION oceníte i ve všední den jako běžný cestovní vůz. To především díky jeho pohodlí, variabilnímu vnitřnímu konceptu i faktu, že je nižší než dva metry a je vhodný pro běžné garáže.

Pohodlně kdekoliv ve voze

Standardní výbava s sebou nese trojmístnou lavici ve druhé řadě za řidičem, kterou lze jako mávnutím kouzelného proutku snadno přetvořit v pohodlné místo pro spaní až pro tři osoby.

A protože lze sedadla a lavice v zadní části vozu díky systému vodicích lišt podélně posouvat či zcela demontovat, lze vnitřní prostor využít maximálně flexibilně.

Společník na dovolenou i pro každodenní život

V každodenním životě přináší Marco Polo HORIZON radost zejména pocitem z jízdy. Ten zajišťuje výkonný motor, automatická převodovka 9G-TRONIC, nebo tři jízdní režimy.

Výška vozu navíc nepřesahuje dvoumetrovou hranici, takže je model Marco Polo HORIZON vhodný pro běžné garáže, parkovací domy a myčky. Při manévrování ve městě vás nad rámec toho podpoří také řada asistenčních a bezpečnostních systémů.

Agilitu na cestách zajišťuje silný motor, automatická převodovka 9G-TRONIC a přepínač jízdních režimů DYNAMIC SELECT.

Při jízdě na obtížnějších cestách zlepšuje jízdní dynamiku a stabilitu prověřený permanentní pohon všech kol 4MATIC.

Moderní multimediální systém

MBUX je multimediálním systémem, který splní prakticky každé vaše přání. Je intuitivně ovladatelný, s možností přizpůsobení až osmi uživatelským profilům. Bohatý výčet jeho funkcí obsahuje mimo jiných také integraci chytrého telefonu, inteligentní hlasové ovládání, navigaci, nebo asistenta sledování dopravního značení.

Marco Polo HORIZON