Mercedes-Benz

Marco Polo ACTIVITY

Neobyčejný campervan.

Nejprve volný čas, pak potěšení

Jakmile skončí povinnosti všedního dne, je čas na dobrodružství! Marco Polo ACTIVITY je variabilní a hospodárný cestovní automobil pro rodiny a ostatní, kteří svůj volný čas tráví spontánně a aktivně. Díky praktickému výklopnému střešnímu poklopu a trojmístné lavici využitelné jako komfortní lůžko je ihned k dispozici až pět pohodlných míst na spaní. S maximální výškou 2 350 mm, otočnými komfortními sedadly vpředu a sklopným stolkem máte ideální místo pro piknik kdykoliv připravené.

Marco Polo ACTIVITY je rovněž variant v oblasti pohonu, protože je dodávano s pohonem zadních, předních i všech kol. Ve všední den oceníte i jeho výšku nižší než dva metry, vhodnou pro běžné typy garáží.

Proveze Vás cestou necestou

Vůz Marco Polo ACTIVITY Vás bude doprovázet při Vašich dobrodružstvích stejně spolehlivě jako ve Vaše všední dny. Jeho interiér se vyznačuje variabilní funkční nabídkou prostoru s množstvím praktických možností rozmístění a nakládání. Do svého prostorného nákladového prostoru uloží Vaše horská kola, snowboardy nebo mnohé další věci. V případě potřeby můžete navíc několika málo kroky posunout nebo kompletně demontovat 3místnou sedací lavici.

Další cesta se blíží

Ať už cestujete kdekoliv – bezpečnost je vaším věrným průvodcem díky standardně poskytovaným asistentům sledování bdělosti ATTENTION ASSIST a asistentu při poryvech bočního větru. Inovativní příplatkové asistenční a bezpečnostní systémy, jako aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC, aktivní brzdový asistent, asistent jízdy v pruzích a asistent sledování mrtvého úhlu i LED Intelligent Light System a asistent dálkových světel Plus dále zvyšují příkladnou úroveň bezpečnosti. Tak se stává z vozidla Marco Polo ACTIVITY jedno z nejmodernějších vozidel své třídy, ve kterém si Vy i Vaši spolujezdci můžete užívat každou jízdu.

Přímé připojení

Moderní systémy Audio se za příplatek postarají o nejlepší spojení v Marco Polo ACTIVITY. Díky rozhraní Bluetooth® lze ve vozidle telefonovat přes hands-free, zobrazit SMS zprávy nebo přehrávat hudbu. Audio 30 a Audio 40 lze intuitivně ovládat prostřednictvím dotykové obrazovky s vysokým rozlišením o úhlopříčce 17,8 cm (7 palců). A abyste se dostali do cíle rychle a bezpečně, systém Audio 40 s navigací na pevném disku, zobrazením mapy ve 3D a službou Live Traffic Information poskytuje optimální předpoklady pro objíždění dopravních zácp a zkrácení doby jízdy.

Marco Polo ACTIVITY