Mercedes-Benz

Nová Třída T

Život nabývá na velikosti. 

Proměnná, atraktivní, bezpečná.

Nová Třída T – třída sama pro sebe a pro Vás: objevte nyní první prémiovou malou dodávku značky Mercedes-Benz. Tento multitalent je ideálním společníkem pro každodenní rodinný život i dobrodružství ve volném čase. Těšte se na prostornost a funkčnost, komfort a konektivitu, bezpečnost a kvalitu.

Nová Třída T

Kompaktní a stylová.

Třída T nabízí vše, čeho si na Mercedesu ceníte. Atraktivní exteriér je zřetelně charakterizován designovou filozofií značky Mercedes-Benz. Zaujme sportovním, elegantním celkovým dojmem – s veškerou praktičností, kterou od malé dodávky očekáváte.

Variabilní a komfortní.

Ve vozidlech Třídy T si užijete pohodový pocit hned, jakmile nastoupíte: vnitřní prostor zaujme svou vyváženou kombinací komfortu a volného prostoru, stejně jako nejvyšší úrovní kvality. Navrhněte si interiér podle svých osobních přání a individuálního vkusu. Vašim plánům se přizpůsobí jak flexibilně, tak i spontánně.

Stylově zabalená funkčnost.

Vnější dojem Třídy T si Vás okamžitě získá – zde se snoubí dokonalé tvary a smysl pro detail s praktičností. Obě linie Style a Progressive, velký výběr barev laku a široká škála variant kol neponechávají nic náhodě, pokud jde o přání a individualizaci. Tento rozsah úprav je pro malou dodávku prémiové třídy jedinečný.

Nejvýznamnější prvky výbavy:

  • mřížka chladiče s centrálně umístěnou hvězdou Mercedes a 3 lamelami v lesklém chromu
  • posuvné dveře vlevo a vpravo
  • světlomety LED High Performance (volitelně)
  • 43,2 cm (17'') kola z lehkých slitin s pěti dvojitými paprsky (volitelně)

Třída sama pro sebe.

Interiér vozů Třídy T nabízí dostatek místa pro rodinu, přátele, nákupy i sportovní vybavení. Těšte se na vyváženou kombinaci komfortu a volného prostoru, stejně jako na nejvyšší úroveň kvality a funkčnosti. Mnoho prvků lze jak flexibilně, tak i spontánně přizpůsobit novým přepravním potřebám. Kromě toho si můžete přizpůsobit také design interiéru.

Potěšení z jízdy na každé trase.

Třída T zaujme svou manévrovatelností, obratností a ovladatelností – a celkově svou mnohem snadnější manipulací, než byste vzhledem k velikosti vozu očekávali. Díky typickému vyladění odpružení Mercedes-Benz si užijete mimořádně komfortní, stabilnější a bezpečnější zážitek z jízdy, která zůstává snadno kontrolovatelná i v náročných situacích.

Nová Třída T