Mercedes-Benz

Skříňová dodávka eVito

Účinný elektrický pohon v kombinaci s osvědčenými přednostmi vozidla.

Dojezd až 150 - 184 km

Skříňová dodávka eVito je stejně funkční, bezpečná a komfortní, jak jste zvyklí u vozidla Mercedes-Benz Vito. Vysoce účinný elektromotor má výkon max. 85 kW (116 k) [skříňová dodávka eVito s registrací jako užitkové vozidlo (N1). Spotřeba elektrického proudu v kombinovaném zkušebním cyklu 24,9 - 20,5kWh/100 km, emise CO2 0 g/km] [*] a točivý moment až 295 Nm.
S dojezdem až 150 - 184 km, je skříňová dodávka eVito vhodná především pro túry v městském prostředí. Využitelná kapacita akumulátoru činí 35 kWh a při nabíjecím výkonu až 7,4 kW ho lze z 0 na 100 % nabít za cca 6 hodin. Díky elektrickému pohonu nejste nijak prostorově omezeni - objem ložného prostoru činí až 6,6 m³.

Používání elektrické energie co nejefektivnějším způsobem

Inteligentní provozní strategie zaručuje co nejúčinnější využívání energie: pomocí 3 jízdních programů a 4 rekuperačních stupňů lze optimalizovat spotřebu elektrického proudu a tím i dojezd. 3 jízdní programy „E+“, „E“ a „C“ lze zvolit pomocí ovladače jízdního programu, 4 rekuperační stupně „D–“, „D“, „D+“ a „D++“ pomocí řadicích pádel na volantu. Během rekuperace je energie získávána zpět díky rekuperaci. Akumulátor se například nabíjí při jízdě z kopce. Při brzdění tak nedochází ke ztrátě energie v podobě tepla.

Dobrá zábava, maximální informovanost

Moderní informační a komunikační systémy s četnými rozhraními zajišťují za příplatek nejlepší připojení a dobrou zábavu. Ovládání volitelných multimediálních systémů Audio 30 a Audio 40 přes dotykovou obrazovku je intuitivní a pohodlné.

Připraveny současně s Vámi

Svůj vůz eVito byste měli jako partnera rychle ocenit. Proto děláme vše pro dlouhodobý a spolehlivý vztah. Při předání obdržíte technicky vyspělé vozidlo v kvalitě Mercedes-Benz, jehož elektrický pohon a topení obstálo v našem rozsáhlém zimním testu s teplotami až minus 30 °C. A jeho komplexní ochrana proti korozi s plně pozinkovanou karoserií i vysoce odolné materiály ve vnitřním prostoru vozidla se postarají o to, aby tento vůz i po mnoha letech dělal vašemu podniku dobré jméno.

Vysokonapěťový akumulátor lze zcela nabít za 6 hodin

Systém vysokonapěťového akumulátoru s využitelnou kapacitou 35 kWh lze nabít za cca 6 hodin u wallboxu nebo nabíjecí stanice z 0 na 100 %. Přes nabíjecí kabel s režimem 3 s konektorem typu 2 se přenáší nabíjecí výkon až 7,4 kW (2 fáze x 16 A nebo 1 fáze x 32 A) střídavého proudu z nabíjecího zařízení. Za příplatek jsou dostupné nabíjecí kabely volitelně o délce 4 m nebo 8 m pro dvoufázové nebo jednofázové nabíjení.

Jestliže není k dispozici wallbox nebo nabíjecí stanice, lze akumulátor nabít také přes běžnou domácí síť. Vhodný nabíjecí kabel obdržíte z výroby nebo prostřednictvím partnera Mercedes-Benz.

Poznejte Skříňovou dodávku eVito