Mercedes-Benz

Skříňová dodávka eSprinter

Moderní pohon, kombinovaný s osvědčenými silnými stránkami: Skříňová dodávka eSprinter.

Až 168 km lokální jízdy bez emisí

Vůz eSprinter představuje moderní řešení mobility, pokud se svým vozidlem jezdíte především v městském provozu a na plánovaných trasách. S efektivním elektrickým pohonem s max. 85 kW (116 k) je stejně tak spolehlivý, hospodárný a flexibilní, jak to můžete již téměř 25 let očekávat od vozu Sprinter.
eSprinter si můžete objednat se standardní délkou (A2) s vysokou střechou. Objem nákladového prostoru 11 m³ není elektrickým pohonem nikterak omezený. Užitečné zatížení činí až 1045kg při standardní kapacitě akumulátoru, resp. až 891kg při příplatkové kapacitě akumulátoru.

Promyšlená elektromobilita

Když se rozhodnete začít s elektromobilitou, rychle zjistíte, že se jedná o mnohem více než jen o elektricky poháněné vozidlo. Proto naši specialisté vyvinuli ve spolupráci s vámi individuální firemní koncepci pro vaši elektromobilitu – náš ekosystém eVan. K tomu patří mimo jiné i pořízení vhodného napájecího zařízení, servis na místě a služby konektivity.
Centrální přísliby značky Mercedes-Benz Vans, jako ergonomie, bezpečné pracoviště, komfort a bezpečnost, jsou samozřejmě také silné stránky eSprinteru.

Maximální dojezd, nebo zatížení – máte na výběr

eSprinter si můžete zcela podle svých potřeb optimalizovat ohledně dojezdu nebo zatížení. Zvolte nejprve vám vyhovující kapacitu akumulátoru: Standardní využitelná kapacita akumulátoru 35 kWh umožňuje maximální užitečné zatížení cca XXX kg. Pro delší trasy je vám k dispozici volitelně využitelná kapacita akumulátoru 47 kWh. Díky systému Combined Charging System (CCS) a volitelnému nabíjecímu výkonu 80 kW je eSprinter stejně flexibilní při nabíjení. A pro speciální požadavky v jednotlivých oborech získáte kompletní řešení a dále řešení nástaveb a přestaveb.

Moderní pohon, kombinovaný s osvědčenými silnými stránkami

Vysoce účinný elektromotor přesvědčí svou vysokou tažnou silou a příjemnou tichostí chodu. Oproti spalovacímu motoru má elektromotor podstatně vyšší účinnost. Běží téměř nehlučně a již od prvních otáček motoru je k dispozici maximální točivý moment. Pokud se proud pro elektromobil získává z alternativních zdrojů, nevytváří tento pohon žádné emise. To z elektromotoru činí v centrech s hustým osídlením s aktuálně vysokým zatížením škodlivými látkami a se stále přísnějšími emisními předpisy progresivní, hospodárný a ekologický druh pohonu. Dalším kladem elektromotoru je nižší opotřebení oproti spalovacímu motoru a menší náročnost na údržbu.

Možnost nabití na 80 % během 25 minut

Díky systému Combined Charging System (CCS) není eSprinter na nabíjecích stojanech a wallboxech příliš vybíravý: Nabíjí s max. 7,4 kW a střídavým proudem (AC) stejně jako s max. 20 kW a stejnosměrným proudem (DC). S příplatkovým nabíjecím výkonem se stejnosměrným proudem 80 kW lze standardní vysokonapěťový akumulátor (35 kWh) nabítu rychlonabíjecí stanice se stejnosměrným proudem z 10 na 80 % za pouhých 20 minut.
Pro nabíjení se konektor CCS nabíjecího kabelu jednoduše zapojí do zásuvky CCS (Combo 2) v krytu chladiče. Jestliže není k dispozici wallbox nebo nabíjecí stanice, lze akumulátor nabít také přes běžnou domácí síť.

Nákladový prostor neomezený elektrickým pohonem

eSprinter poskytuje velkorysý objem nákladového prostoru 11 m3. Je dostupný výhradně se standardní délkou (A2) s vysokou střechou. Elektrický pohon nikterak neomezuje prostor, který je k dispozici. V závislosti na velikosti akumulátoru se zatížení pohybuje od 2445 kg při 35 kWh do 2609 kg při 47 kWh využitelné kapacity akumulátoru. Také pro eSprinter jsou na výběr různé výbavy, se kterými lze nákladový prostor používat komfortněji a bezpečněji.

Poznejte Skříňovou dodávku eSprinter

Konfigurátor