Mercedes-Benz

Fuso Canter

Stvořen pro práci.

Ideální partner v každém sektoru.

Pro zahradní a terénní úpravy nebo dodávkové služby v sektoru veřejných služeb či stavebním průmyslu – Canter je užitečným vozidlem, ať už podnikáte v čemkoli.

Jeden Canter – nekonečně možností.

Ať už svůj Canter použijete kdekoli, vždy vám nabídne zcela prostá a působivá řešení.

Od 3,5tunového modelu k 8,55tunovému a od modelu 4×4 k modelu Eco Hybrid – díky širokému spektru dostupných modelů a doplňků specifických pro sektory, z nichž některé jsou k dispozici již z výroby, je jisté, že vaše požadavky splní jen pravý Carter. Díky třem typům kabin a šesti různým rozvorům ve spojení s velmi vysokým užitečným zatížením a ideálním průměrem otáčení pro manévrování ve stísněných podmínkách představuje přesvědčivou nabídku ve třídě lehkých a středně těžkých nákladních automobilů. A všechny tři varianty motorů rovněž splňují emisní normy Euro 5b+ nebo Euro VI.

Šetrný k životnímu prostředí a hospodárný.

Díky svému balíčku ECOFFICIENCY pro zvýšení účinnosti Canter snižuje spotřebu paliva až o 9 % ve srovnání s předchozím modelem. Kromě toho je firma FUSO, ve formě modelu Canter Eco Hybrid, nyní schopna nabídnout první komerčně úspěšný hybridní nákladní automobil. Již vyzkoušený a otestovaný v celém světě, každý den nabízí důkaz o své efektivitě. Inovace, které pomáhají zajistit, že dosáhnete maximální ekonomické efektivity na každé cestě.

Progresivní myšlení jako standard.

Od roku 2004 jsou těsně spojeny dlouhodobé tradice technického vývoje Daimler Group a společnosti FUSO. S jediným cílem: Vyvinout nové systémy pohonu, které mohou prošlapat cestu k jízdě bez emisí. Pro mobilitu orientovanou na budoucnost, která se vyznačuje úsporným využíváním zdrojů a šetrným zacházením s životním prostředím.

FUSO – značka Daimler Group.