Mercedes-Benz

Nové Atego

Nové měřítko v distribuční dopravě.

S novými motory, mnoha novými technickými opatřeními a výbavami přináší nové Atego do distribuční dopravy vyšší hodnotu, použití a efektivitu.

Hodnota: nové Atego dodává rozhodujícím hodnotám ještě větší důraz – protože v sobě má nejen výrazné vlastnosti svého předchůdce, nýbrž tyto silné stránky dále zdokonaluje: vysokou kvalitu, vynikající spolehlivost a konstrukci s dlouhou životností.

Použití: Atego bylo vždy dokonalé pro své použití, díky dalším výbavám je nové Atego jako na míru přizpůsobené požadavkům dnešní distribuční dopravy. Ještě větší ergonomie a komfort, silné motory Euro VI, Mercedes PowerShift 3 a mnoho dalších výbav představují strhující zážitek z jízdy.

Efektivita: až o 5 %* nižší spotřeba, snížené náklady na údržbu a FleetBoard ® EcoSupport představují jen několik málo vlastností nového Atega – tak je při každé dodávce extra porce efektivity na palubě.

Nový design exteriéru.

Nově konstruovaný, výrazný vzhled Atega hovoří jasně: od nárazníku přes světlomety pro denní svícení a aerodynamicky konstruované, nápadné linie vozu až ke střeše – vše nové, vše jednotné a vše typické pro Mercedes-Benz.

* Při jízdách ve městě je úspora spotřeby paliva o něco nižší než při dálkových jízdách nebo jízdách po dálnici.