Mercedes-Benz

Servisní smlouva Mercedes-Benz.

Výkon

S námi sázíte od začátku na jistotu.

Ať máte jedno nebo větší počet užitkových vozidel Mercedes-Benz, naše servisní smlouva Mercedes-Benz Vás ochrání před náklady na údržbu a neočekávané opravy. Díky tomu můžete sestavovat dlouhodobé plány a soustředit se na Vaše podnikání a s ním spojené požadavky.

Sestavte si Vaši individuální servisní smlouvu, neboť Vám nabídneme nejlepší smluvní podmínky, které budou přizpůsobeny speciálně Vašim požadavkům. S naší servisní smlouvou získáte nejen osobní, ale i finanční jistotu. Budete totiž platit jen malou měsíční splátku, jejíž výše je určena typem vozidla a požadovanou dobou trvání smlouvy a počtem ujetých kilometrů.

Výhodou servisní smlouvy je příznivá cena a zachování hodnoty Vašeho vozidla: Ať budete s vozidlem jezdit mnoho let nebo je budete chtít prodat – vždy se můžete spolehnout na kvalitu Mercedes-Benz, neboť veškeré práce v rámci Vašeho servisního paketu budou provádět výhradně odborníci našich autorizovaných partnerů s využitím velmi kvalitních originálních dílů Mercedes-Benz.

Podrobnosti

S naší servisní smlouvou pojedete vždy po bezpečné straně

Se servisními smlouvami Mercedes-Benz Vám poskytujeme celou řadu servisních služeb pro Vaše nákladní vozidlo. Paket sestavený individuálně podle Vašich potřeb je pro Vás od začátku sázkou na jistotu.

Váš paket Vám nabídne bezhotovostně osvědčenou kvalitu Mercedes-Benz po celé Evropě.

Plnění si můžete přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům a sestavit si tak Váš vlastní bezpečnostní paket – nejrozsáhlejší servis přitom nabízí paket Excellent.

Vaše nákladní vozidlo bude díky tomu jezdit od prvního kilometru vždy v nejlepším technickém stavu. Paket Excellent zahrnuje podle podmínek servisní smlouvy následující plnění:

  • prodloužení záruky na celé vozidlo a na hnací řetězec
  • veškerou výrobcem předepsanou údržbu
  • veškeré opravy včetně dílů podléhajících opotřebení