Mercedes-Benz

Komfort a bezpečnost

Neuvěřitelné ticho. A další výrazné komfortní prvky.

Výbavy, které se starají o mimořádný komfort vozu EQS od Mercedes-EQ, nejsou viditelné na první pohled: elektrická platforma vyvinutá speciálně pro tento model. Umožňuje nejen velkorysé prostorové poměry v interiéru, ale v kombinaci s různými opatřeními pro omezení zvuků při jízdě také mimořádný klid. Pohodlně se tedy opřete a vychutnejte si komfort, který nastavuje nová měřítka.

Nové EQS přináší novou vzrušující definici jízdního komfortu.

Nové EQS není jen tak nějaký automobil. EQS je vozidlo, které přináší novou definici jízdního komfortu bez kompromisů. Nastupte si a objevte nové pojetí pohody a moderního luxusu budoucnosti.

Řízení zadní nápravy.

EQS s řízením zadní nápravy s úhlem natočení řízeného kola až 4,5° nabízí ještě suverénnější jízdní vlastnosti a vyšší jízdní stabilitu při vysokých rychlostech a výrazně zvýšenou agilitu. Při rychlostech pod 60 km/h se tak virtuálně zkrátí rozvor, čímž EQS získá větší obratnost - manévrování, ale i parkování a výjezd z parkovacího místa pak jsou vzhledem k výrazně zmenšenému průměru otáčení mnohem snažší, což platí obzvláště pro řízení zadní nápravy s úhlem natočení řízeného kola 10°, které je dostupné za příplatek.

Sada jízdních asistentů Plus.

Díky moderním, inteligentně propojeným systémům snímačů si vychutnáte nejrůznější přednosti částečně automatizované jízdy. Četné asistenty Vás podporují v závislosti na situaci, varují při nebezpečí kolize a v případě potřeby zasáhnou. Saha jízdních asistentů Plus je součástí příplatkové sady Advanced Plus.