Mercedes-Benz

Komfort a bezpečnost.

Nastupte a opřete se - s komfortními funkcemi v novém EQE.

Filtrační systém vzduchu s HEPA filtrem.

Nový jemný prachový filter HEPA (High Efficiency Particulate Air) dokáže se svým filtračním výkonem zbavit vzduch proudící do interiéru až 99,65 % nejmenších částic, jako jsou pyly a drobné prachové částice, a také neutralizovat nepříjemné zápachy. 

Ortopedická sedadla pro řidiče a spolujezdce.

Dokonalá podpora: osm vzduchových komor a čtyři vibrační prvky zajišťují na příplatkových ortopedických sedadlech maximální komfort. Deset masážních programů ve dvou internitách učiní z každé jízdy wellness program. Prvotřídní ergonomický komfort sezení je nepostradatelný zejména na dlouhých trasách. 

Sada energizujícího komfortu Plus.

Komfort pro všechny smysly: tato sada propojuje řadu prémiových výbav inovativním a inteligentním způsobem. Váš Mercedes Vás může cíleně povzbuzovat a rozmazlovat - pro delší výkonnost za volantem a velmi příjemnou jízdu. Prostřednictvím nejrůznějších komfortních programů a atraktivních příplatkových výbav jako ortopedická sedadla. 

Jízdní komfort.

Pocit je to, na čem záleží.

Prémiový a luxusní pocit z jízdy je výsledkem inovací a zkušenností. Dokonalá souhra inovací a technicky promyšlených komfortních výbav Vám umožňuje plně elektrický prožitek z jízdy na nejvyšší úrovni. 

AIRMATIC.

Vzduchové odpružení AIRMATIC nabízí vynikající komfort odvalování i na náročném podkladu. Světlá výška vozidla se mění podle rychlosti. Při plynulé jízdě lze tímto způsobem prodloužit dojezd. Praktická je automatická regulace světlé výšky podle naložení vozidla.

Řízení zadní nápravy.

Agilita a ideální jízdní vlastnosti díky řízení zadní nápravy. 

Zrychlení.

Zážitek z jízdy: intenzivní. Nástup: přímý. Emoce: elektrizující. Vychutnejte si fascinující souhru komponentů pohonu jako obdivuhodný zážitek, který můžete prožívat znovu a znovu. Ať už na cestě na schůzku nebo na dlouhých cestách, maximální točivý moment je Vám k dispozici již od prvního metru a zajišťuje jak obdivuhodný výkon při rozjezdu, tak i bezproblémové zrychlení. Nové EQE prožívá tuto touhu rozjet se vpřed s Vámi – doprovázenou nejmodernějším komfortem.

Bezpečnost na prvním místě.

Zažijte nové EQE jako spolupracujícího partnera a těžte z trvale snažšího řízení. 

Funkce pro dálkové ovládání

Máte to ve svých rukou: své nové EQE dokonale zaparkujete pomocí chytrého telefonu a aplikace Remote Parking (Android, iOS).

Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC.

Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC nejen reguluje rychlost a odstup. Nýbrž také předvídavě přizpůsobuje rychlost jízdy podle rychlostních limitů a událostí na trase – a může Vám usnadnit náročnou jízdu v dopravní zácpě. Inteligentní funkce Vám mohou usnadnit řízení a mají pozitivní vliv na elektrický dojezd.

K dispozici jen v kombinaci se sadou jízdních asistentů Plus.

Nabízí příkladné osvětlení.

Předvídavě inteligentní: technologie světlometů DIGITAL LIGHT s funkcí projekce v novém EQE od Mercedes-EQ (dostupná za příplatek) doplňuje světlomety MULTIBEAM LED o technologii světel s vysokým rozlišením. Světla reagují předvídavě a podle situace se přizpůsobují průběhu trasy a intenzitě provozu.