Mercedes-Benz

Technologie.

Nové EQE spojuje špičkovou techniku se smyslným luxusem.

Multimediální systém MBUX Mercedes-Benz. 

Interiér nového EQE od Mercedes-EQ se řídí především jedním: Vaší intuicí.

Digitálně nativní vozidlo.

S digitálními službami konektivity nabízí nové EQE větší bezpečnost než kdykoliv dříve. Ale také lepší digitální služby, zesíťování a komfortnější ovládání. Zůstanete tak ve spojení – i když právě nejste v jeho blízkosti.

Příprava pro digitální předání klíčku.

Sdílejte své vozidlo s přáteli a členy rodiny tak jednoduše jako nikdy přetím - bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Zachováte si plnou kontrolu a pomocí aplikace pohodlně rozhodnete, zda s použitím souhlasíte. Prostřednictvím mobilní aplikace své vozidlo na dálku také odemknete. Teprve poté se aktivuje klíček. 

Ochrana vozidla URBAN GUARD.

Ochrana vozidla URBAN GUARD nabízí kompletní monitorování. Zahrnuje ochranu proti vloupání a odcizení vozidla a také ochranu proti odtažení, která dokáže rozpoznat změny polohy vozidla. Optické a akustické varování se spustí také v důsledku pohybů v interiéru. Rozpoznání odcizení a kolize při parkování od Mercedes me Vás v takovém případě informuje prostřednictvím aplikace.

Mercedes me connect 

Nesmírně komfortní - s digitálními službami od Mercedes-Benz.

Se službami Mercedes me connect a vhodnými aplikacemi Mercedes me zažijete navýšení komfortu, bezpečnosti, radosti z jízdy a digitální podpory, protože díky nim ve vozidle získáte důležité informace a praktické funkce pro Váš Mercedes a chytrý telefon.

Díky široké nabídce služeb Mercedes me connect máte na palubě kdykoliv kompletní zážitek z jízdy ‒ zcela podle Vaší volby. Protože Vy rozhodujete, které z těchto služeb chcete aktivně využívat. A s vhodnými aplikacemi v chytrém telefonu máte trvalý přehled o důležitých informacích a praktických funkcích Vašeho Mercedesu, i když jste mimo vozidlo.

Balík energie pro EQE.

Město, venkov, elektrický proud – EQE jde příkladem: s plně elektrickým dojezdem 567-654 kilometrů (podle WLTP)[1] a plným točivým momentem od startu – na krátkých a dlouhých trasách, v městském provozu nebo na venkově. Vysokonapěťové akumulátory umožňují nabíjení s výkonem až 170 kW.