Mercedes-Benz

Komfort 

Nabíjení akumulátorů. Můžete nejlépe zažít ve voze EQC.

Komfort interiéru

Ve voze EQC je vše zrušující jiným způsobem. Dokonce i komfort. Už samotné ticho působí blahodárně. Zažijte také inteligentní programy, které mohou řidiči zajistit aktivní uvolnění, mimořádnou kvalitu zvuku a rozšířenou realitu MBUX pro navigaci.

Sada energizujícího komfortu Plus

Sada energizujícího komfortu Plus představuje novinku – nabízí komfort pro všechny smysly na nejvyšší úrovni. Za tím účelem v maximální míře propojuje prémiové výbavy s inovativní inteligencí. Okouzlující výsledek: Váš Mercedes Vás může cíleně povzbuzovat a rozmazlovat. Pro delší výkonnost za volantem a velmi příjemnou jízdu.

Exkluzivní komfortní programy sady energizujícího komfortu Plus:

- Teplo
- Radost
- Pohoda

Masážní sedadla

Sada ortopedických sedadel přizpůsobuje sedadlo pomocí většího nebo menšího množství vzduchu v bočnicích jako oblek střižený na míru. Pokud nastavíte opěradla tak, aby byla obzvlášť úzká, zlepší se boční opora pro sportovní jízdní manévry. Nafukovací komory zase vytváří masážní efekt v oblasti bederní páteře. Vašim zádům se dostane zasloužené pozornosti.

Surround soundsystém Burmester®

Vychutnejte si vyšší výkon a exkluzivitu prostřednictvím legendárního zvuku Burmester. Vysoce výkonné reproduktory generují prvotřídní prostorový zvuk, který můžete cíleně optimalizovat pro přední a zadní místa k sezení a zintenzivnit tak poslechový zážitek.

Multimediální systém MBUX

Objevte s multimediálním systémem MBUX zcela jiný zážitek z ovládání: srozumitelné, adaptivní a citlivé na dotyk jako nikdy předtím.

Asistent MBUX v interiéru.

Vychutnejte si komfort bezdotykového ovládání: tento inovativní systém rozpozná a interpretuje Vaše pohyby rukou a paží. Vybrané funkce tak lze aktivovat doslova obratem ruky. Například pro vyvolání Vašeho menu oblíbených položek stačí vytvořit ukazováčkem a prostředníčkem písmeno „V". Systém zároveň umí rozlišovat mezi řidičem a spolujezdcem - dostanete se tak přesně k těm menu, která chcete ovládat. 

Ovládání hlasem. 

„Hej Mercedesi!" Tím spustíte systém ovládání přirozeným hlasem. Reaguje skoro na každé slovo. Systém zpracuje dokonce i nepřímou řeč, klimatizace tak dokonce reaguje už na „Je mi chladno" a nastaví vyšší teplotu. V EQC můžete hlasem naprogramovat také nabíjení, např. „Nabij na 85 procent" nebo se zeptat na dojezd. Ovládání hlasem je schopné se učit, je průběžně aktualizováno a rozumí také dialektům. 

Koncepce dotykového ovládání. 

MBUX Vám nabízí maximální možnou svobodu při ovládání velkého množství funkcí tak, jak je to pro Vás osobně nejkomfortnější. Například intuitivní doteky. Multimediální displej se v EQC dodává jako dotyková obrazovka, ve středové konzole je navíc vestavěný touchpad, který reaguje na pohyby jedním nebo několika prsty a ručně psané písmo. A přes tlačítka dotykového ovládání na volantu můžete dokonce provést všechna potřebná nastavení, aniž byste museli sejmout ruce z volantu.