Mercedes-Benz

Design

Konečně vypadá elektromobil jako Mercedes.

Design exteriéru

EQC. První slovo nového designového jazyka.

Design světel

EQC zabírá své okolí doslova rychlostí světla. O to se starají standardní světlomety MULTIBEAM LED s vnitřním tělesem v lesklé černé barvě, ozdobnými liniemi v modré energy a designem světel specifickým pro EQ. Fascinujícím atraktivním prvkem jsou markantní světelné pásy LED vpředu a vzadu, které jsou výrazné zejména v noci.

Linie AMG

EQC 400 4MATIC s linií AMG bez problémů zrychluje na úroveň sportovního vozu. Nejvýraznějším prvkem je specifická přední část v nápadné černé barvě. Tato linie výbavy obsahuje navíc specifický přední nárazník, samostatný zadní difuzor a také speciální kola z lehké slitiny z kovárny AMG High Performance.

Příď specifická pro EQ

EQC má progresivní mobilitu vepsanou ve tváři. Kdysi oddělené prvky, jako světlomety a maska chladiče, jsou kreativně sdruženy do masky chladiče s černým panelem. Standardní světlomety MULTIBEAM LED podtrhují technicky vyspělé provedení s ozdobnými liniemi v barvě modrá energy a s designem světel specifickým pro EQ.

Design interiéru

Okouzlení EQ cítíte v každém detailu.  

Ambientní osvětlení

V EQC můžete při každé jízdě zažívat vlastní malý východ slunce. Četná místa v interiéru je možné na přání ozvláštnit stylovým nasvícením. K tomu je k dispozici 64 jednotlivě volitelných barev, několik barevných světů a efektů.

Širokoúhlý kokpit

Plně digitální displej sdruženého přístroje a media displej mají oba úhlopříčku obrazovky 26 cm (10,25 palce) a jsou pod kvalitním sklem spojené do širokoúhlého kokpitu. Mimořádně moderní a hodnotný vzhled. Informace se zobrazují s vysokým rozlišením a barevně a jsou doplněny propracovanými animacemi. U obsahů je navíc možné individuálně určovat polohu a intuitivně je ovládat jak dotykovým ovládáním, tak i hlasem.

Posuvné střešní okno

Elektrické posuvné střešní okno ve skleněném provedení přivádí do interiéru Vašeho vozidla více světla a vzduchu. V zavřeném a zejména pak v otevřeném stavu získá vnitřní prostor světlejší atmosféru. Při otevřeném posuvném střešním okně cirkuluje čerstvý vzduch příjemně a bez průvanu. Jako přídavná protisluneční ochrana slouží posuvný stropní prvek.