Mercedes-Benz

Interiér

Výbavy interiéru nového GLC SUV.

Interiér nového GLC SUV nastavuje měřítka. Ať už je to centrální displej nakloněný k řidiči, multifunkční sportovní volant nebo vysoce kvalitní ozdobné prvky: ušlechtilé materiály zajišťují luxusní komfort, který pocítíte – při každé jízdě.

Multifunkční sportovní volant

Multifunkční sportovní volant čalouněný kůží nappa je dole zploštělý a tvarovaný v oblastech úchopu – vynikající předpoklad pro sportovní jízdu. Vysoce kvalitní, měkká kůže nappa sama o sobě zprostředkovává prožitek kvality. Pomocí panelů dotykového ovládání můžete obsluhovat nejdůležitější funkce vozidla, aniž byste museli sejmout ruce z volantu.

Multimediální systém MBUX s centrálním displejem

Nakloněný směrem k řidiči s možností dotykového ovládání. Představuje digitální rozhraní mezi Vámi a vozidlem, přes které ovládáte všechny důležité funkce vozidla ‒ intuitivně a komfortně.

Exkluzivní zvukový zážitek: surround soundsystém Burmester® 3D (za příplatek)

Zažijte více akustického výkonu s vynikajícím zvukem Burmester®. Vysoce kvalitní reproduktory generují působivý prostorový zvuk, který můžete cíleně optimalizovat pro přední a zadní sedadla a zintenzivnit tak poslechový zážitek. Nezaměnitelné kryty reproduktorů Burmester® dodávají interiéru také hodnotnější vzhled.