Mercedes-Benz

AMG Driving Academy

Vítejte v nejrychlejší rodině na světě.

AMG Driving Academy nejsou pouze exkluzivní řidičské kurzy v 15 zemích na světě, ale zároveň místo pro sdílení společné vášně pro výkonné vozy a motorsport. Kombinace prostředí závodních okruhů, mezinárodního konceptu postupně navazujících stupňů dynamických cvičení a vysoce výkonných vozů Mercedes-AMG nám umožňuje pořádat jedinečná školení plná nezapomenutelných zážitků. Účastníci AMG Driving Academy nejen zlepšují své řidičské schopnosti, ale zároveň zažívají mimořádné emoce za volantem vozů Mercedes-AMG. S nadšením pro výkon, spojeni svou vlastní individualitou, s nikdy nekončící inspirací a se stále novými výzvami. Přesvědčte se sami a staňte se členem nejrychlejší rodiny na světě.

AMG PERFORMANCE Training

Usedněte za volant, pociťte maximální zrychlení, přidejte plyn, brzděte, vjeďte do zatáčky, udržujte stopu, znovu přidejte plyn. Stejně jako v každodenním životě, nové výzvy a překonávání vlastních hranic jsou cestou k úspěchu a zároveň zcela vlastní jedinečnému příběhu značky Mercedes-AMG již od roku 1967.

AMG PERFORMANCE Training je ideální základní trénink, kdy během 1,5denního programu plného rychlosti a vzrušujících zážitků zlepšíte své řidičské schopnosti pod vedením skutečných profesionálů v bezpečném prostředí závodního okruhu. Kurz je určen pro široké spektrum účastníků s různou řidičskou úrovní od začátečníků až po středně pokročilé. Hodně času stráveného za volantem vám umožní vytvořit pevné základy zvládnutí vysokého výkonu vozů Mercedes-AMG i zlepšení kontroly vozu v kritických situacích. Kurz AMG PERFORMANCE Training zahrnuje nejen bezpečnostní cvičení a cvičení na zlepšení techniky jízdy (brzdění, vyhýbací manévr, přetáčivý/nedotáčivý smyk, …), ale zároveň i dynamicky vedené jízdy Lead & Follow na závodním okruhu, vše s vámi za volantem různých modelů Mercedes-AMG. AMG Race Taxi na sedadle spolujezdce vedle profesionálního instruktora je vrcholem nezapomenutelného dne plného emocí. Chcete více? Navazujícím stupněm AMG Driving Academy je pokročilý kurz AMG ADVANCED Training.

Úroveň: začátečníci / mírně a středně pokročilí.

Podmínky: Platný řidičský průkaz skupiny B a platný průkaz totožnosti (občanský průkaz nebo pas).