Mercedes-Benz

Mercedes Me

Jednoduchý. Inteligentní. A stvořený pro Vás.

S průvodcem Mercedes me využíváte digitální svět Mercedes-Benz s jeho nabídkami, službami a novými funkcemi, které zesíťují, zjednoduší a obohatí Váš život s Vaším vozidlem a mnohem více. Jsou snadno dostupné, především digitálně, a shromážděny na jednom místě – v přihlašovací oblasti Mercedes.me a v aplikaci Mercedes me App. Když se zaregistrujete na Mercedes.me nebo v aplikaci Mercedes me App, můžete si v několika krocích propojit svoje vozidlo Mercedes-Benz se svým účtem Mercedes me. A pak už máte k dispozici digitální služby Mercedes me.

Nechte svého osobního digitálního průvodce, aby Vám pomohl s Vaším vozidlem Mercedes-Benz ve Vašem mobilním světě:

  • Vždy budete mít informace o svém vozidle Mercedes-Benz a o všem, co s ním souvisí. Tlak vzduchu v pneumatikách: perfektní! Palivová nádrž: téměř plná!
  • Vyrazte na nová místa: z chytrého telefonu si můžete přímo do vozidla odeslat nejrůznější cíle.Vyrazte na nová místa: z chytrého telefonu si můžete přímo do vozidla odeslat nejrůznější cíle.
  • Pohoda na cestách. Zúčastněte se v klidu svého prvního konferenčního hovoru na cestách, zatímco navigační systém Vás optimálně navede na Vaši příští schůzku.
  • Servisní sada vše v jednom: už nikdy nezmeškáte žádnou návštěvu servisu – své návštěvy servisu si můžete pohodlně naplánovat online.

Nejlepší cesta k Vašemu cíli – s Mercedes me.

S Mercedes me se do svého cíle dostanete vždy tou nejlepší cestou, ať už v dopravní špičce nebo po cestě autem na dovolenou.
Ještě než vůbec vyjedete, víte, že přijedete včas a vyhnete se pracím na silnici a dopravním zácpám. V cíli pak nebudete muset ztrácet čas hledáním parkovacího místa. A kdybyste náhodou u sebe neměli svůj vlastní Mercedes-Benz, průvodce Mercedes me Vám pomůže najít nejlepší alternativu, abyste zůstali mobilní.

Podpora, na niž se můžete spolehnout

Uvolněte se a užívejte si cestu, zatímco Váš Mercedes-Benz odesílá informace o nadcházejících úkonech údržby přímo Vašemu servisnímu partnerovi Mercedes-Benz. Soustřeďte se na to, co je v životě opravdu důležité.
A kdyby se cokoli pokazilo, Vaše vozidlo samo kontaktuje naše centrum tísňového volání a sdělí mu přesnou polohu Vašeho vozidla, počet cestujících a údaje o stavu vozidla. V případě potřeby mohou být data tísňového volání okamžitě předána do veřejného evropského centra tísňového volání a podniknuty účinné kroky.

Přehledný výběr našich služeb a produktů pro Vás:

Vyhledání polohy vozidla

Služba Vyhledání polohy vozidla od Mercedes me může lokalizovat Vaše vozidlo v okruhu až 1,5 km a zobrazit Vám cestu k němu.

Kancelář ve vozidle

Funkce Kancelář Vám přímo ve vozidle zpřístupní některé z nejužitečnějších kancelářských nástrojů. Svůj čas na cestách můžete efektivně využít, abyste v životě nezmeškali krásné věci.

Mercedes me App

Stáhout zde: