Mercedes-Benz

Expresní servis Mercedes-Benz.

Rychle zpět na silnici

Všechny práce Expresního servisu Mercedes-Benz jsou prováděny za pevné ceny, takže vždy předem přesně víte, kolik budete muset zaplatit. Předem definované sady oprav jsou velmi praktické a velmi levné: servisní sady nabízíme konkrétně pro výfuk, brzdy, tlumiče, výměnu oleje a pneumatik a rovněž drobnější servisní práce.

A samozřejmě se vždy můžete spolehnout na kvalitu servisu. Servis v kvalitě Mercedes-Benz zaručují zaměstnanci s nejlepší možnou odbornou přípravou a použití originálního příslušenství a provozních kapalin Mercedes-Benz. Avšak všechna tato péče neznamená, že budete čekat dlouho. Není třeba, abyste se předem objednávali a ve většině případů budete zpět na silnici po pouhých 90 minutách.

Potřebujete menší opravu, ale máte hodně naspěch? Pak přijeďte do našeho ExpressService. Nemusíte si domlouvat žádný termín dopředu. Rovnou se u nás zastavte. Časově méně náročné opravy jako výměnu oleje či přezutí pneumatik, výměnu brzdových destiček, tlumičů či výměnu výfuku provádějí naši vyškolení technici velmi rychle a používají originální náhradní díly určené přímo pro váš vůz. Oprava je kvalitně provedena a vy se můžete vrátit zpět ke svým oblíbeným činnostem.