Mercedes-Benz

Aktuální informace a nabídky

Omezení provozu 26.5. 2020
Odstávka vody - Vinohrady

Vážení zákazníci,

z důvodu celodenního přerušení dodávky vody v návaznosti na provádění plánované údržby na vodovodním řadu společnosti Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., bude dne
26.5.2020provoz naší společnosti velmi omezen.
Zákazníci objednaní na servis budou řádně obslouženi. Prosíme Vás však, abyste si návštěvu servisu naplánovali tak, abyste v areálu společnosti strávili minimum času - pokud je to možné, zajistěte si dovoz/odvoz. Použití sociálního zařízení nebude možné.
Děkujeme za pochopení.

Mimořádná nabídka skladových vozů

Jedinečná příležitost obsahuje 152 vybraných osobních vozů Mercedes-Benz a Mercedes-AMG s mimořádným zvýhodněním až 32 %.

Pro dostupnost vybraného vozu, více informací a cenovou nabídku kontaktujte svého prodejce.

Nabídka je platná od 1.4.-30.6.2020 nebo do vyprodání zásob

Aktuální otevírací doba servisu

provozovnadenotevírací doba
ŽarošickáPo-Pá7:00 - 18:00
Žarošická - TruckPo-Pá6:30 - 18:00
VídeňskáPo-Pá7:00 - 18:00
OstrovačicePo-Pá6:30 - 22:00

Využijte součastný stav k opravě Vašeho vozu účelně!!

Vážený zákazníku,

velice děkujeme, že i v tomto složitém období jste nám zachoval svou přízeň a abychom přizpůsobili nabízené služby tomuto období, dovoluji si Vám nabídnout následující novinku.Pro klienty, kteří mají poškozenou karosérii, lak či sklo svého vozidla nabízíme možnost opravy bez nutnosti navštívit naši provozovnu.Po předchozí domluvě si vozidlo vyzvedneme v místě vašeho bydliště či sídle Vaší společnosti, vozidlo opravíme a vrátíme na původní lokaci. V případě, že i přes nařízená omezení potřebujete být mobilní, můžeme Vám zapůjčit také náhradní vozidlo po dobu opravy (v závislosti na sjednaném pojištění bezplatně).

Jakožto dárek od naší společnosti obdržíte zpět vozidlo ošetřené ionizátorem, který nejenže hubí viry, ale taktéž např. odstraňuje pachy.

Pakliže Vás tato nabídka zaujala a chtěl byste toto ne zcela produktivní období využít k něčemu co jste již nějakou dobu odkládal, či neměl na opravu prostor, neváhejte a kontaktujte přímo vedoucího karosárny pana Jaroslava Vindiše na tel.  544 424 1140, 607 986 764 a s ním proberete všechny detaily ohledně požadovaného termínu, nutných podkladů k vyřízení pojistné události, zapůjčení náhradního vozidla a podobně.