Mercedes-Benz

PickUp servis

Využíjte součastný stav k opravě Vašeho vozu účelně!

Vážený zákazníku,

velice děkujeme, že i v tomto složitém období jste nám zachoval svou přízeň a abychom přizpůsobili nabízené služby tomuto období, dovoluji si Vám nabídnout následující novinku.

Pro klienty, kteří mají poškozenou karosérii, lak či sklo svého vozidla nabízíme možnost opravy bez nutnosti navštívit naši provozovnu.

Po předchozí domluvě si vozidlo vyzvedneme v místě vašeho bydliště či sídle Vaší společnosti, vozidlo opravíme a vrátíme na původní lokaci. V případě, že i přes nařízená omezení potřebujete být mobilní, můžeme Vám zapůjčit také náhradní vozidlo po dobu opravy (v závislosti na sjednaném pojištění bezplatně).

Jakožto dárek od naší společnosti obdržíte zpět vozidlo ošetřené ionizátorem, který nejenže hubí viry, ale taktéž např. odstraňuje pachy.

Pakliže Vás tato nabídka zaujala a chtěl byste toto ne zcela produktivní období využít k něčemu co jste již nějakou dobu odkládal, či neměl na opravu prostor, neváhejte a kontaktujte přímo vedoucího karosárny pana Jaroslava Vindiše na tel.  544 424 1140, 607 986 764 a s ním proberete všechny detaily ohledně požadovaného termínu, nutných podkladů k vyřízení pojistné události, zapůjčení náhradního vozidla a podobně.