Jana Hrabě
Asistentka vedení společnosti
Tel: 420 544 424 102
asistentka@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Vedení
Světlana Juráčková
Asistentka servisu osobních vozidel, Asistentka servisu užitkových vozidel
Tel: 420 544 424 165
jurackova@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Aleš Koutný
Vedoucí prodeje osobních vozidel
Tel: 420 544 424 110
koutny@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Lubomír Küfhaber
Leasing
Tel: 420 544 424 168
lubomir.kuefhaber@daimler.com
Kontaktní osoba pro: Finanční služby
David Ondráček
Příjem oprav karosárna lakovna
Tel: 420 544 424 141
ondracek@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Ivo Perna
Tuning manažer
Tel: 420 544 424 104
perna@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Martin Soldán
Prodej užitkových vozidel
Tel: +420 544 424 115
soldan@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Andrea Ungerová
Ředitelka společnosti
Tel: 420 544 424 102
ungerova@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Vedení
Jaroslav Vindiš
Vedoucí karosárna, lakovna
Tel: 420 544 424 140
vindis@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Nikola Vítámvásová
Asistentka prodeje osobních vozidel
Tel: 420 544 424 124
vitamvasova@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Pavla Štafová
Asistentka prodeje nákladních vozidel
Tel: 420 544 424 121
stafova@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla
Jakub Dohnal
Vedoucí prodeje použitých vozidel
Tel: 420 544 426 250
dohnal@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Použité dodávky, Použité osobní vozy
Ladislav Hebký
Vedoucí servisu nákladních vozidel
Tel: 420 544 424 170
hebky@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis nákladních vozidel
Ondřej Kugler
Vedoucí příjmu oprav nákladních vozidel
Tel: 420 544 424 171
kugler@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis nákladních vozidel
Radovan Michálek
Vedoucí servisu osobních vozidel, Vedoucí servisu užitkových vozidel
Tel: 420 544 424 165
michalek@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Pavel Mrhač
Prodej náhradních dílů a příslušenství
Tel: 420 544 424 152
mrhac@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Díly dodávek, Díly osobních vozů
Bohdan Neufinger
Prodej použitých dodávek, Prodej použitých osobních vozidel
Tel: 420 544 426 251
neufinger@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Použité dodávky, Použité osobní vozy
Tomáš Pospíšil
Prodej náhradních dílů a příslušenství
Tel: 420 544 426 261
pospisil@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Díly dodávek, Díly osobních vozů
Veronika Skoupá

Tel: 420 544 426 188
recepce@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Recepce
Tomáš Vokoun
Vedoucí prodeje nákladních vozidel, Vedoucí prodeje užitkových vozidel
Tel: 420 544 424 120
vokoun@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla, Nové dodávky
Tomáš Balek
Prodej nákladních vozidel
Tel: 420 544 424 123
balek@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla
Max Berusquo
Prodej užitkových vozidel
Tel: +420 544 424 159
berusquo@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
František Brož
Příjem oprav karosárna lakovna
Tel: 420 544 424 169
broz@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Radim Cibulec
Specialista pro vozy AMG
Tel: 420 544 424 112
cibulec@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Marek Doležel
Prodej osobních vozidel
Tel: 420 544 424 118
dolezel@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Jakub Dvořák
Prodej užitkových vozidel
Tel: 420 544 426 214
dvorak@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Petr Effenberger
Garanční technik
Tel: 420 544 426 242
effenberger@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Jiří Katolický
Prodej užitkových vozidel
Tel: 420 544 424 156
katolicky@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Radim Kosina
Prodej nákladních vozidel
Tel: 420 544 424 122
kosina@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla
Luboš Kučera
Vedoucí servisu osobních vozidel, Vedoucí servisu užitkových vozidel
Tel: 420 544 424 145
lubos.kucera@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Václav Lepil
Vedoucí příjmu oprav osobních vozidel, Vedoucí příjmu oprav užitkových vozidel
Tel: 420 544 424 143
lepil@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Jindřich Láník
Příjem oprav osobních vozidel, Příjem oprav užitkových vozidel
Tel: 420 544 426 241
lanik@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Jan Macháček
Prodej osobních vozidel
Tel: +420 544 426 216
machacek@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
David Miksche
Prodej osobních vozidel
Tel: 420 544 424 114
miksche@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Ladislav Nezval
Příjem oprav nákladních vozidel
Tel: 420 544 424 174
nezval@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis nákladních vozidel
Michal Novák
Garanční technik
Tel: 420 544 424 148
novak@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
David Tomášek
Příjem oprav osobních a užitkových vozidel
Tel: 420 544 424 139
tomasek@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů
Daniel Trávníček
Prodej osobních vozidel
Tel: 420 544 426 215
travnicek@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Michal Vermouzek
Prodej užitkových vozidel
Tel: 420 544 424 158
vermouzek@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Petr Čaněk
Prodej užitkových vozidel
Tel: +420 544 424 157
canek@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Aleš Šerhák
Prodej osobních vozidel klíčovým a fleetovým zákazníkům
Tel: 420 544 424 113
serhak@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Olina Škrabalová
Ekonomka
Tel: 420 544 424 160
skrabalova@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Vedení
Jakub Šudřich
Příjem oprav nákladních vozidel
Tel: 420 544 424 172
sudrich@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis nákladních vozidel
Sabina Ferbyová

Tel: 420 544 424 166
recepce@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Recepce
Zdeněk Friedmann
Specialista telematiky
Tel: 420 544 424 125
friedmann@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla
Veronika Holoubkova
Asistentka prodeje dodávkových vozidel
Tel: 420 544 424 116
holoubkova@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Jiří Kučera
Mistr dílny
Tel: 420 544 424 176
kucera@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Servis nákladních vozidel
Patrik Pěnáz
Prodej náhradních dílů a příslušenství
Tel: +420 544 424 151
penaz@hosekmotor.cz
Kontaktní osoba pro: Díly na dodávky, Díly osobních vozů