Mercedes-Benz

Vedoucí servisu nákladních vozidel Mercedes-Benz

Náplň práce

  • řízení servisních služeb pro servis nákladních vozidel (dvě pobočky)
  • vedení a motivace servisního týmu (cca. 30 lidí)
  • kontrolní činnost
  • rozvoj obchodních vztahů se zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • řešení reklamací
  • zajištění standardů společnosti HM a výrobce
  • reprezentace servisu
  • zodpovědnost za plnění klíčových kvalitativních a ekonomických ukazatelů

Požadujeme

  • dynamickou a výrazně pro zákaznický orientovanou osobnost
  • vysokou psychickou odolnost
  • časovou flexibilitu
  • schopnost motivovat své podřízené
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oblasti řízení servisu min. 3 roky
  • dobrá znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B, C

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • velmi dobré výkonově orientované platové ohodnocení
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • práci pro jednoho z nejprestižnějších automobilových výrobců
  • stravování na pracovišti
  • výhodný zaměstnanecký leasing na vozidla Mercedes-Benz
  • firemní akce a další benefity

Termín nástupu

•  dle dohody