Mercedes-Benz

Asistentka prodeje nákladních vozidel

Náplň práce

  • administrativní podpora prodejců vozidel
  • objednání a dohled nad výrobou vozidel
  • skladová evidence vozů
  • fakturace
  • zpracování nabídek
  • zpracování týdenních a měsíčních výkazů
  • komunikace se zákazníky
  • vedení zákaznických databází
  • péče o kancelář, resp. příchozí zákazníky
  • plnění operativních úkolů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní, aktivní, svědomitá a spolehlivá osobnost s ochotou učit se novým věcem
  • odolná v občasných vypjatých situacích, časově flexibilní
  • nadstandartní práce v MS Office, schopnost vytvářet prezentace, resp. základní práce s grafickými programy je výhodou
  • cizí jazyk výhodou - AJ nebo NJ (komunikace v cizím jazyce jen občasná)
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • velmi dobré výkonově orientované platové ohodnocení
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • práci pro jednoho z nejprestižnějších automobilových výrobců

Termín nástupu

•  dle dohody