Mercedes-Benz

Finanční účetní

Náplň práce

  • interní reporting
  • reporting do skupiny
  • samostatné účtování svěřené oblasti (přijaté faktury)
  • kontrola vydaných faktur
  • kontrola a správa saldokontních účtů
  • správa archivu a komunikace s archivační službou
  • příprava podkladů pro roční účetní závěrku a audit společnosti
  • plnění operativních úkolů

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici
  • komunikativní, aktivní, svědomitá a spolehlivá osobnost s ochotou učit se novým věcem
  • odolná v občasných vypjatých situacích, časově flexibilní
  • dobrá znalost účetních a daňových předpisů
  • cizí jazyk výhodou - AJ nebo NJ (komunikace v cizím jazyce jen občasná)
  • dobrá znalost práce v MS Office
  • trestní bezúhonnost
  • vhodné i pro absolventy VŠ

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • velmi dobré výkonově orientované platové ohodnocení
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • práci pro jednoho z nejprestižnějších automobilových výrobců

Termín nástupu

•  dle dohody