Prodejce/prodejkyně užitkových vozů

Náplň práce

  • vyhledávání, oslovování a získávání nových zákazníků
  • rozvoj prodeje nových vozů a dalších produktů a služeb
  • odpovídající péče o stávající portfolio klientů a rozvíjení vztahů s nimi
  • profesionální poradenská a prodejní činnost
  • příprava nabídek, prezentace vozů a dalších služeb
  • aktivní výkup a prodej užitkových vozidel
  • náležitá prezentace firmy, své osoby a značky

Požadujeme

  • dynamická osobnost, výborné komunikační schopnosti, samostatnost, odolnost vůči stresu, loajalita k firmě
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost německého/anglického jazyka vítaná
  • orientace na automobilovém trhu
  • časová flexibilita
  • ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B (C výhodou)

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • velmi dobré výkonově orientované platové ohodnocení
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • práci pro jednoho z nejprestižnějších automobilových výrobců

Termín nástupu

•  dle dohody